DIM-EDU

inscritos JORNADA DIM

50ª JORNADA DIM - INSCRIPCIONS

Tancada la inscripció. Aforament complet.

Albert Barnils Castany

CRP Maresme I

Mataró (Barcelona)

Alberto Garcia Fombuena

Escola Camí del Mig

Mataró (Barcelona)

Alejandra Bosco

Universitat Autònoma de Barcelona

Cerdanyola del Vallès (Barcelona)

Alex Alegre

Escola Alegre

L'Hospitalet Ll. (Barcelona)

Alex Alegre

SEMIC

Barcelona

Almudena de la Peña

Ikastola Isabel Gallego Gorría

Bilbao

Ana_Cristina Luque

Escola Campjoliu

L'Arboç (Tarragona)

Ana de la Torre

INS EHTB

Barcelona

Ana Moreno Salvo

Institucio Familiar d'Educació

Barcelona

Ani Dunjó Coscollano

Col.legi Badalonès

Badalona

Anna Castellón Buisán

Escola Canigó

Sant Just Desvern (Barcelona)

Antonia Castellana Tatje

Rella associació mestres jubilats

Barcelona

Antonia Rodriguez Sanchez

Escola Sant Martí

Barcelona

Antonio Moro Rabadán

Centre d'Estudis Mireia

Montgat (Barcelona)

Arantxa Ribot Horas

EduCaixa

Barcelona

Baltasar Sin

Consorci d'Educació de Barcelona

Barcelona

Bernat Ancochea Millet

Profesor jubilado

El Masnou (Barcelona)

Brenda Lara Subiabre

Universidad de Los Lagos

Puerto Montt. (CHILE)

Carla Benzano

Escola Pilarín Bayes

Barcelona

Carles Gil

CEIP L'Era de Dalt

Tona (Barcelona)

Carles Rivero

AV+D

Viladecans (Barcelona)

Carlos Garcia Macias

Escoles Garbí Pere Vergés

Esplugues del Llobregat (Barcelona)

Carlos García-Alzórriz

DIM-EDU

Mataró (Barcelona)

Carmen del Rincón Guaita

INS Joan Brossa

Barcelona

Carmen Díez

SCIENTIX

Barcelona

César Sánchez Moreno

El Casal

Castellar del Vallès (Barcelona)

Conchi Hito Ortega

INS Eugeni d'Ors

Vilafranca del Penedès (Barcelona)

Coral Regí

Escola Virolai

Barcelona

Cristina Collado Alonso

Escola La Falguera

Vilanova del Vallès (Barcelona)

Cristina Vila

ClickEdu

Barcelona

Diego Slemenson

Escola Elisava

Barcelona

Domingo Borrero Moreno

Escola Alegre

Hospitalet de Llobregat (Barcelona)

Eduard Jiménez Ortega

Som Docents

Barcelona

Eldis Román Cao

Universidad Técnica de Manabí

Portoviejo, Manabí (ECUADOR)

Eloy Bernal

Casio

Barcelona

Enric Lizabe

ClickEdu

Barcelona

Enric Píriz Alfonso

Escola Jesuïtes Sant Gervasi - infant Jesús

Barcelona

Enrique Llácer

DIM-EDU

Vilanova i la Geltrú (Barcelona)

Estela González

Eduxarxa

Barcelona

Esther Coma Cases

Escola Pau Claris

La Seu d'Urgell (Lleida)

Esther Fort Fitzgerald

Escola Sagrat Cor Sarrià

Barcelona

Esther Salat

Ajuntament de Sant Cugat

Sant Cugat del Vallès (Barcelona)

Eugènia Vila i Fernández-Santacruz

Institut Miquel Tarradell

Barcelona

Eugenio Mondejar Cruz

Escola Pureza de María

Sant Cugat del Vallés (Barcelona)

Eusebi Graners

ClicKEdu

Barcelona

Eva Aguiló Samitier

Col.legi Salesians Sant Vicenç dels Horts

Sant Vicenç dels Horts (Barcelona)

Eva Jiménez

Educaweb

Barcelona

Eva Mateo Ferrer

EM Projectes Didactics

Barcelona

Evaristo González Prietoevaristogonzal@gmail.comIES Torre del Palau

Terrassa (Barcelona)

Felip Echarri

Escola Paidós

Sant Fruitós de Bages (Barcelona)

Ferran Barri

INS Andreu Nin

El Vendrell (Tarragona)

Ferran Gandol

Escola Canigó

Sant Just Desvern (Barcelona)

Fran Criado

Centre d'Estudis Montseny

Barcelona (Barcelona)

Francesc_Xavier Iribarne

Matgram

Barcelona

Francina Martí

AAMM Rosa Sensat

Barcelona

Frederic Raurell

Fundació Flos i Calcat

Barcelona

Gabriel Blanes Luna

INS Can Jofresa

Terrassa (Barcelona)

Gemma Carreras

Departament d'Ensenyament

Barcelona

Gemma Codina Barreras

Col.legi La Vall

Bellaterra - Barcelona

Gloria Noroña Vaca

UAB

Barcelona

Gregorio Romera Oñate

Institució Familiar d'Educació

Barcelona

Guillem Blancafort Escofet

Escoles Garbí Pere Vergés

Esplugues del Llobregat (Barcelona)

Gustavo Zariquiey

Revista Tic´s en las Aulas

Molins de Rei

Héctor Gardó Huerta

Fundació Jaume Bofill

Barcelona

Ilonka León Vargas

UAB

Cerdanyolla del Vallès (Barcelona)

Imma Velasco González

Escola Montessori

Rubí (Barcelona)

Isabel Balaguer Millán

IES L'Alzina

Barcelona

Isabel Huertas

Escola Serra Miralles

Tordera (barcelona)

Jaume Albert Oliveras Calveras

TAC. Serveis Territorials Maresme-Vallès Oriental

Mataró (Barcelona)

Jaume Basseda Cardó

--

--

Joan_Anton Sanchez Valero

UB

Barcelona

Joan_Carles Chicharro

Centre d'Estudis Prat

Barcelona

Joan Padrós Rodríguez

CFA Palau de Mar

Barcelona

Joan-Josep Escoda-Aresté

UOC-UAB-UB

Barcelona

Joaquín Fernández Amigo

AjEdu

Sabadell

Johnny Casals Mascaro

Escola St. Paul's School

Barcelona (Barcelona)

Jordi Carmona

Escoles Garbí Pere Vergés

Esplugues del Llobregat (Barcelona)

Jordi Collado Llombart

Escoles Garbí Pere Vergés

Esplugues del Llobregat (Barcelona)

Jordi Guim

Barcelona

Jordi Jubany Vila

CRP del Prat

Barcelona

Jordi Prió

Educachess

Jordi Rull

Col.legi Jesuïtes Sant Gervasi

Barcelona

Jorge Miralles

Barcelona

José Bertolín Edo

Escola Sant Gervasi

Mollet del Vallès (Barcelona)

Jose_Luis Rubiés Viera

Ajuntament de Barcelona

Barcelona

Jose_Manuel Lopez Potente

Fundació IMPULS

Barcelona

Josefa Cabrera Amate

Escola Montserrat

Cornellà de Llobregat (Barcelona)

Josefina Santibáñez Velilla

Profesora jubilada de la Universidad de La Rioja

Lardero (La Rioja)

Josep Figols Marin

B-resol

Barcelona

Josep_Maria Ferran

Institut Antoni de Martí i Franquès

Tarragona

Josep_María Ferran Torrent

Institut Antoni de Martí i Franquès

Tarragona

Josep_Maria Nonay

Baula

Barcelona

Josep_Maria Silva Galán

SSTT Vallès Occidental

Sabadell (Barcelona)

Josep_Ramon Planas Garcia

Sant Josep Obrer

L’Hospitalet de Llobregat (Barcelona

Juan_Antonio Lopez Oliva

Centre Pilot

Sant Just Desvern (Barcelona)

Juanmi muñoz

ODITE

Barcelona

Judith Torner

Escola l'Era de Dalt

Tona (Barcelona)

Kim Oliveras

ClicKEdu

Barcelona

Laia Lluch Molins

Universitat de Barcelona / Centre Kumon

Barcelona

Laura Panadés Riojano

Escola Àngel Guimerà

Pallejà (Barcelona)

Lurdes Mans

EOI del Maresme

Barcelona

Lurdes Porta Cervós

Universitat Andorra

Sant Julià (Andorra)

Mª_Pilar García Calatrava

Goar

Viladecans (Barcelona)

Mª_Àngels Pavon

Col.legi Salesians Sant Vicenç dels Horts

Sant Vicenç dels Horts (Barcelona)

Mª_ Dolors Bastida i Soriano

IE Costa i Llobera

Barcelona

Magaly Castañeda Guerrero

Estudiant UB

Solsona (Lleida)

Maikel Blanco

Escoles Vedruna

Mª_Mar Egea

Escola Camp Joliu.

L'Arboç (Tarragona)

Manel Soengas

TIC. Serveis Territorials Maresme-Vallès Oriental

Marc Peñarroya

Escola l'Era de Dalt

Tona (Barcelona)

Margarita Aravena Gaete

UAB Grupo Edo.

Barcelona

Maria_Àngels Puigdomènech

INS Tarragona

Tarragona

María_Carmen Blanquer Marín

Escola Coves d'en Cimany

Barcelona

Maria_de_Montserrat Oliveras Ballús

--

--

Maria_José Pardo Arranz

Escola Canigó

Sant Just Desvern (Barcelona)

Marina Bau Gabarró

Institut Bages Sud

Castellbell i el Vilar (Barcelona)

Màrius Conchillo Roca

Centre Escolar Empordà

Roses (Girona)

Marta Fuentes Agustí

UAB

Santa Maria de Palautordera (Barcelona)

Marta Marimon Martí

UVic-UCC

Vic (Barcelona)

Marta Postigo

Escola Pineda

L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona)

Martina Mayrhofer

Colectic SCCL

Barcelona

Miriam Monreal

Ajedrez en la escuela de Aragón

Zaragoza

Montse Jimenez

Escoles Vedruna

Montse Lanau Vidaurre

IES Ferran Casablancas

Sabadell (Barcelona)

Montse Oliveras

Educaweb

Barcelona

Montse Paradeda

Escola Gem

Mataró (Barcelona)

Montserrat Guardiola Chaves

Escola Sant Nicolau

Canyelles (Barcelona)

Narcís Vives

Itinerarium

Barcelona

Natalia García

Escola Àngel Guimerà

Pallejà (Barcelona)

Neus Carmona Vera

Col.legi Jesuïtes Sant Gervasi- Infant Jesús

Barcelona

Neus Solé Bernat

Inst. Pau Casals

Badalona

Noemí Santiveri

Pedagogia Aplicada, UAB

Bellaterra (Barcelona)

Nuri Vilà Rovira

Escola d'EE l'Arboç Mataró

Mataró, Maresme

Núria de Pedro González

Institut Narcís Oller

Valls (Tarragona)

Nuria Guerrero

Escola Camp Joliu.

L'Arboç (Tarragona)

Núria Valls Molins

Barcelona

Núria Vives Font

Fundació "la Caixa"

Barcelona

Oriol Rodon

INS Joaquima Pla i Farreras.

Sant Cugat del Vallès (BCN)

Óscar Costa Román

Universidad Antonio de Nebrija

Madrid, Madrid

Paloma Valdivia

Universitat autònoma de Barcelona

Bellaterra (Barcelona)

Patricia Compañó fernández

Autónoma

Castelldefels (Barcelona)

Pau Romeu Torre

Escola Paidós

Sant Fruitós de Bages (Barcelona)

Pep Trelis Navarro

Centre d'Estudis Montseny

Barcelona (Barcelona)

Pepe Giráldez

Colegio Base

Madrid

Pere Marquès

DIM

Barcelona

Quima Farré

CCCB

Barcelona

Raquel Mayordomo

Edebé

Barcelona

Raquel Rodríguez

Som Docents

Barcelona

Roger Rey

INS Júlia Minguell

Badalona

Rosa Rodríguez

Col.legi de Pedagogs

Barcelona

Roser Caño

Barcelona

Roser Caño Valls

INS Joan Brossa

Barcelona

Sandra Miguel Peña

Doctoranda UAB

Saturnino De la Torre De la Torre

Emérito UB. Coordinación de RIEC-Red Internacional Escuelas Creativas

Barcelona

Sebastià Capella

Comunitat Catalana de Webquest

Barcelona

Sonia Rufas

Edelvives

Susana Navarro

Consorci d'educació

Barcelona

Teresa Roquet

Escola Pineda

L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona)

Vicenta Gisbert Caudeli

Universidad Isabel I y Universidad Nebrija

Santa Cruz de Tenerife

Víctor Ranera

Escola Joan Pelegrí

Barcelona

Xavier Garcia Bou

Escola Àngel Guimerà

Pallejà (Barcelona)

Xavier Gómez Cacho

Editorial Cruïlla

Barcelona

Xavier Suñé Suñé

SSTT Ensenyameng

Tarragona

Yorka_Tatian Ortiz Ruiz

Universidad de Los Lagos

Osorno (CHILE)

Coordina: Pere Marquès

CURRICULUM BIMODAL

guía saber +
+ éxito educativo

VER NUEVO PARADIGMNA EDUCATIVO

COLABORAMOS CON

PATROCINADORES DIM




Guardar

© 2018   Creado por Pere Marquès.   Tecnología de

Emblemas  |  Reportar un problema  |  Términos de servicio