Inscrits a la 70 ena. JORNADA DIM

INSCRITS (llista realitzada el 17-12-2018 a les 20 h.)

si algú s'incriu a partir d'ara, no sortirà a la llista, però pot venir demà a la jornada

Eduard

Abadias

InnovaFP. Dep. Ensenyament

Barcelona

Coordinador del programa

José

Abascal Vicente

Col.legi Salesians Sant Àngel

Barcelona

Director titular

Francisco

Álamo Zamorano

Col.legi Salesians Sant Àngel

Barcelona

Sotsdirector

Anna Maria

Albareda Forte

Col.legi Regina Carmeli

Rubí (Barcelona)

Cap d'estudis ESO

María Guillermina

Albarracin Medina

Independiente

Barcelona

Docente virtual

Alejandro

Aliaga

BDN Fab Lab

Badalona (Barcelona)

CEO

José

Aliaga

BDN Lab

Badalona (Barcelona)

Caridad

Almira Buitrón

EBM Mar Blava

Perafort (Tarragona)

Mestra

Lucía

Alonso

Funtraders

Barcelona

CEO

Marc

Altès

Institut Laia l'Arquera

Mataró

Coordinador TAC

Miquel

Amor

Jesuïtes Educació

Barcelona

Director d'innovació

Raquel

Arévalo

Col.legi La Farga

Sant Cugat (Barcelona)

Mª Angela

Ariño Collado

Escola Montessori

Rubí (Barcelona)

cotutora

Josep

Arregui Dalmases

Col.legi Santo Ángel

Molins de Rei (Barcelona)

Assessor de transformació educativa

Carme

Arrufat

Col.legi La Farga

Sant Cugat (Barcelona)

Carmen

Arrufat Pujol

Ei La Farga

Valldoreix (barcelona)

Coordinadora docent

Noemi

Asensio

Escola Pia de Sant Antoni

Barcelona

Infermera escolar

Feli

Aylagas

Col.legi Mary Ward

Barcelona

Copernic 55

Concha

Baenzategui

Body Planet

Madrid

Quim

Balaguer Bruguera

CFA Segrià

Lleida

Cap d'estudis

Enric

Balaguer Torres

Centre Educatiu Balaguer

L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona)

Director

Gloria

Barcelo rios

Col.legi Maristes champagnat

Badalona (Barcelona)

Mestre infantil

Glòria

Bassa

Escola Ginebró

Llinars del Vallès (Barcelona)

Mestra

Jaume

Basseda Cardó

Professional Independent

Collbató (Barcelona)

Eloy

Bernal

Casio

Barcelona

Isaac

Bonillo Alcaina

IES Domènech i Montaner

Reus (Tarragona)

Professor IFE

Montse

Bosch

Institut Escola Municipal de Treball

Granollers (Barcelona)

Montse

Brau

Clickedu

Barcelona

Administradora

Pilar

Calçada

FMRPC

Barcelona

Membre Equip Cooridnador

Chari

Camuñez

Cerdanyola

Barcelona

Secretaría AMPA

Mar

Cano Mesa

Col.legi Maristes champagnat

Badalona (Barcelona)

Ignasi

Canosa Quirós

Escola Francesco Tonucci

Lleida

Secretari

Sebastià

Capella Priu

WebQuestCat

Barcelona

President

Isabel

Carbó Martí

Escola Puig d'Arques

Cassà de la Selva (Girona)

Cap d'estudis

Xavier

Carrasco Nualart

Text-laGalera, Enciclopèdia Catalana

Barcelona

Director editorial

Olga

Castilla Corsà

INS Escola del Treball

Lleida

Cap d'estudis

David

Castillon Posino

Escola La Candela

Valls (Tarragona)

Tutor

Enrique

Cervera

Audiocerver-Promethean

Barcelona

Joan Carles

Chicharro

Centre d'Estudis Prat

Barcelona

Professor

Montzerrat

Ciuró Montañà

INS Doctor Puigvert

Barcelona

Directora

María José

Clemente Alcázar

Col·legi Cor Immaculat de Maria

Sentmenat (Barcelona)

Coordinadora

Toni

Climent Garcia

Escola Sant Nicolau

Barcelona

Coordinador projecte robòtica

Jaume

Climent Soler

Institut Ausiàs March

Barcelona

Coordinador de 3r d'ESO

David

Coll

Escola Garbí-Pere Vergés

Badalona (Barcelona)

Jordi

Collado Llombart

Escola Garbí Pere Vergés Badalona

Badalona (Barcelona)

Director

Estrella

Collado Paule

Institut Baix Empordà

Palafrugell (Girona)

Cap d.estudis Eso i Bat

Mercè

Colom Ordoñez

Escola Moli de Finestrelles

Barcelona

Directora

Esther

Coma Cases

Escola Pau Claris

La Seu d'Urgell (Lleida)

directora

Mireia

Coma i Fabregat

Escola Betúlia

Barcelona

Cap d'estudis

Esteve

Corominas

IES Celrà

Girona

Coordinador informàtic

Montserrat

Cortés Closas

Escola Betúlia

Badalona (Barcelona)

Cap d'estudis ESO

Betsy

Cuti Muñoz

residencial si-dispus

Barcelona

Directora

Josep

Dalmau i Castanyer

Escola d'Aprenents Sant Ganís dels Agudells

Barcelona

Director

Rosa Mª

de la Fuente

Escola Esplai3

Sant Joan Despi (Barcelona)

Isabel

de la Fuente

INS Leonardo da Vinci

Sant Cugat del Vallès Barcelona)

Uri

de la Fuente Martín

Escola Pere Rosselló

Calonge (Girona)

Mireia

de la Rosa

Col.legi Regina Carmeli

Rubí (Barcelona)

Cap d'Estudis d'Infantil i Primària

Fer

del Real

Consultora TIC y Educación

Sabadell (Barcelona)

Carmen

del Rincón Guaita

INS Joan Brossa

Barcelona

Coordinadora Web i Xarxes

Lluïsa

Deltell Cano

Centre Escolar Valldaura

Barcelona

Mestra Educació Infantil

Carmen

Díez Calzada

SCIENTIX

Barcelona

Proyectos europeos

Maria

Domingo

UIC

Barcelona

Antonio

Domingo Alonso

Centre d'Estudis Politècnics

Barcelona

Docent i responsable d'innovació pedagògica

Anna

Duesa

IES Joan Boscà

Barcelona

Professora de Català i coordinadora AA

José

Dulac

Pluma y arroba

Madrid

Sergi

Edo Benaiges

SEMIC, S.A.

Barcelona

Sales Education

Tania

Eiriz Zamora

Badalona

Badalona (Barcelona)

Joan-Josep

Escoda Aresté

UOC-UAB

Barcelona

Professor-Investigador

Maria

Expósito

Escola Ginebró

LLinars del Vallès (Barcelona)

Albert

Farrés

Escola Sant Roc.

Olot (Girona)

Marc

Felip Casas

Ascendeo Iberia

Barcelona

Responsable Robótica Educativa

Joaquín

Fernández Amigo

AjEdu

Terrassa (Barcelona)

Coordinador

Àlex

Fernàndez i Brösel

Cooperativa Daina Isard

Olesa de Montserrat (Barcelona)

Director General

Jordi

Ferrarons

Escola Malagrida

Olot (Girona)

Director

Ernest

Ferrer Batlle

Institut Emperador Carles

Barcelona

Cap del departament de tecnologia

Josep

Fígols Marín

B-resol

Barcelona

CEO

Manuel

Filella Roldan

CEIP Montseny

Sant Just Desvern (Barcelona)

mestre jubilat

Josep Mª

Flix

InnovaFP. Dep. Ensenyament

Barcelona

Coordinador del programa

Mia

Flores i Lora

Escola Betnat Desclot

L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona)

Directora

Joaquim

Fonoll

jubilat

Barcelona

Mestre

Maite

Fons

INS La Ferreria

Montcada i Reixac (Barcelona)

Directora

Alexandra

Font

Col.legi Pineda

L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona)

Gemma

Fontova Palé

Institut Miquel Martí i Pol

Cornellà de Llobregat (Barcelona)

Cap estudis

Ivette

Fossas Segura

Escola Anna Mogas

Granollers (Barcelona)

Cap d’estudis ESO

Jaume

Francesch Subirana

ACPO. Associació Catalana de Psicopedagogia i Orientació.

Barcelona

President

Javier

Francisco Moreno

INS Carles Rahola i Llorens

Girona

Director

Marta

Fuentes Agustí

Universitat Autònoma de Barcelona

Bellaterra (Barcelona)

Docent-investigadora

Carles

Galdon i Amigó

Escola Thau Barcelona

Barcelona

Mestre i coordinador STEAM

Josep

Gallifa Roca

Universitat Ramon Llull

Barcelona

Catedràtic de Psicologia i Educació

Yeny Mabel

Gamboa Cordero

Universitat Autònoma de Barcelona

Cerdanyola del Valles (Barcelona)

Estudiante de Doctorado

Toni

Garcia

Departament d'Ensenyament Servei d'Innovació i Formació

Barcelona

Assessor tècnic docent

Xavier

Garcia Bou

Escola Àngel Guimerà

Pallejà (Barcelona)

Especialista de música

Carlos

García Macías

Escola Garbí Pere Vergès

Badalona (Barcelona)

Professor + dinamitzador TIC

Josep Maria

Garcia Mundet

Institut Escola Municipal de Treball

Granollers (Barcelona)

Cap d'Estudis Empresa

M. Pau

Garcia Portolés

Institut Cal·lípolis

Tarragona

Coordinadora pedagògica

Luis

García Ramos

Lagrange

Barcelona

Carlos

García-Alzórriz

DIM-EDU

Barcelona

Hèctor

Gardó

Associació ESPIRAL

Barcelona

Vicepresident

Enric

Giménez Alonso

Anaya

Barcelona

Director Comercial

Paz

Gómez Jorge

INS Provençana

L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona)

Coordinació pedagògica

Isaac

González

Clickedu

Barcelona

Evaristo

González

INS Torre del Palau

Terrassa (Barcelona)

Director

Lourdes

González Campos

Institut Mare de Déu de la Mercè

Barcelona

Directora

Miriam

Goñi Martínez

Institut Anna Gironella de Mundet

Barcelona

Cap d'estudis

Eusebi

Granés

Qualitieasy

Barcelona

President

Alba

Graupera Gargallo

Escola Fluvià

Barcelona

La direcció

Àngels

Grífols Almero

Escola Subirats

Barcelona

Directora

Salvador

Guardiola Fernández

Cooperativa Daina Isard

Olesa de Montserrat (Barcelona)

Director d'Innovació

Jordi

Guim

Jubilat

Barcelona

Jesús

Hernan

Legiland

Barcelona

Isabel

Huertas García

CCOO

Barcelona

Secretària General D'educació de CCOO al V. Oriental, Maresme y Osona

Ismael

Izquierdo García

INS Pau Casals

Badalona (Barcelona)

Professor de Secundària

Francesca

Jándula Congost

EOI Esplugues

Esplugues de Llobregat (Barcelona)

Professora de francès i Xarxes Socials

Jose Ramon

Juan Reverter

INS Miquel Martí i POl

Cornellà Llobregat (Barcelona)

Coordinador ESO

Jordi

Jubany

Dep. Educació. Generalitat de Catalunya

Barcelona

Educació Digital

Lourdes

Junyent Arbués

Escola Doctor Trueta

Vildecans (Barcelona)

Coordinadora currículum bimodal

Montse

Lanau Vidaurre

INS Les Corts

Barcelona

Professora

Rocío

Lara

Ro-botica

Barcelona

Enrique

Llácer

DIM-EDU

Barcelona

David

Llamas Pleguezuelos

INS Baix Empordà

Palafrugell (Girona)

Membre de la comissió TAC

Cristina

López Calderón

Escola Pere Rosselló

Calonge (Girona)

Directora

Dolors

Luna Blancat

Escola Santiago Ramón y Cajal

L'Hospitalet de Llobregat

Directora

fede

Luque

Associació Tramuntec

Figueres (Girona)

Carlos

Macias

Escola Garbí-Pere Vergès

Badalona (Barcelona)

Anna

Mackay

Escola Els pins

Barcelona

Directora

Fanny

Majó Masferrer

Escola Francesco Tonucci

Lleida

Directora

Ana

Manjón Pérez

Institut Esteve Terradas i Illa

Cornellà de Llobregat (Barcelona)

coordinadora d'emprenedoria

Lurdes

Mans

EOI Maresme

Mataró (Barcelona)

Professora

Meritxell

Margalef

Departament d'Ensenyament Servei d'Innovació i Formació

Barcelona

Assessora tècnica docent

Dídac

Marín Hernández

RobotSitges

Sitges (Barcelona)

Formador - Responsable Activitats Robótica

Pere

Marquès

DIM-EDU

Barcelona

Director

Francina

Martí

Associació de Mestres Rosa Sensat

Barcelona

Presidenta

M. Àngels

Martí Pallarès

Escola Pla de les vinyes

Santa Coloma de Cervelló (Barcelona)

Direcció

Patricia

Martínez

Consultora de comunicación

Barcelona

Raquel

Martínez Ruiz

Col.legi Sagrat Cor Sarrià

Barcelona

coordinadora Empresa

Aleix

Mestre Fernàndez

Museu de Matemàtiques de Catalunya

Barcelona

Educador

Enric

Mieza Sánchez

INS Esteve Terradas i Illa

Cornellà de Llobregat (Barcelona)

Sandra

Miguel Peña

Fundació Catalunya - La Pedrera

Barcelona

Coordinadora

Jorge Daniel

Miralles

ADmira

Barcelona

Mercè

Miralles i Torner

INS Pau Claris

Barcelona

Directora

Cristina

Mirón Domínguez

Escola Mestres Montaña

Granollers (Barcelona)

Directora

Ignacio

Monclús López

Escola Pau Boada

Vilafranca del Penedès (Barcelona)

Coordinador TAC

Montserrat

Montanyà Mas

Escola La Candela

Valls (Tarragona)

Secretària

Rafaela

Montero Castillejo

Escola Espai-3

Sant Joan Despí Barcelona

Secretària

Juan Miguel

Muñoz

ODITE

Barcelona

Sergio

Muñoz Pérez

Institut FP Sanitària Roger de lluria

Barcelona

Direcció Tecnològica

Anna

Navarro Coba

Escola Pla de les Vinyes

Santa Coloma de Cervelló (Barcelona)

Cap d'estudis

Emili

Navarro Díez

escola La Salle Comtal

Barcelona

Cap d'Estudis

Susana

Navarro Jiménez

Consorci d'educació

Barcelona

Tècnica

Miguel

Navarro Ortega

Formador freelance

Barcelona

Pau

Nin

Col.legi Sagrat Cor Sarrià

Barcelona

Mario

Núlez Cerón

Escola teide

Viladecans (Barcelona

Director

Alicia

Olesti Casals

Escola Nadal

Sant Feliu de Llobregat (Barcelona)

Directora

María de Montserrat

Oliveras Ballús

Professional Independent

Collbató (Barcelona)

Jaume

Oliveras Calveras

SSTT M_VO

Barcelona

Assessor TAC

Yorka Tatiana

Ortiz Ruiz

Universidad de Los Lagos

Osorno (CHILE)

Academica

María Victoria

Osuna Gómez

CFA Bon Pastor

Barcelona

Professora d'anglès. Coordinadora projectes Erasmus

Josep

Pablo

Colegio Benjamin Franklin International School

Barcelona

Director de Tecnologia

Carme

Pablo Puig

Acup

Sabadell (Barcelona)

Toni

Paco

Atlantic devices

Igualada (Barcelona)

Eva

Palau

Escola Pepa Colomer

El Prat de Llobregat (Barcelona)

Directora

Núria

Pedrós Pons

Escola Mireia CE

Mongat (Barcelona)

Maragda

Peguero Regué

INS Torre Vicens

Lleida

Professora secundària, tutora de grup

M.Elisenda

Pérez Olivé

Escola Espai-3

Barcelona

Cap d'estudis

Roser

Pi Duran

EBM Pla de Fornells

Barcelona

Directora

Daniel

Piulats Vilà

INS Joan Brossa

Barcelona

Tutor Programa Formació i Inserció

Josep Mª

Planas Muela

Departament d'Ensenyament

Barcelona

tècnic docent

Lídia

Pons Rovira

Escola La Candela

Tarragona

Pep

Porca

Institut Marianao

Sant Boi de Llobregat (Barcelona)

Coordinador pedagògic

Miquel Àngel

Prats

FPCEE Blanquerna. Universitat Ramon Llull

Barcelona

Meritxell

Puigdevall Salvans

INS Baix Empordà

Palafrugell (Girona)

Cap d'estudis

Xavier

Pujadas

Institut Anna Gironella de Mundet

Barcelona

Sonia

Puntas Salinas

Escola Anna Mogas

Barcelona

Coordinadora Departament Innovació

Melchora

Quintana Calvo

Col.legi Regina Carmeli

Rubí (Barcelona)

Directora

Núria

Rabassa

Col.legi SIL

Barcelona

Tutora de 5è de Primària

Silvia

Ragasol Morales

Escola sant quirze safaja

Barcelona

Mestra i secretària

Guido

Ramellini

MMACA - Museu de Matemàtiques de catalunya

Cornellà de Llobregat (Barcelona)

Vice-President

Jordi

Regalés Barta

CESIRE

Barcelona

Assessor tècnic docent

Coral

Regí

Escola Virolai

Barcelona

Directora

Cristina

Reixach Becerra

Escola Castellroc

Castellfollit de la Roca (Girona)

Coordinadora informàtica, Tutora Cicle Mitjà, Responsable del projecte "Escacs a l'escola"

Beatriz

Rey

Col.legi La Vall

Bellaterra (Barcelona)

Carme

Rider

SCP

Barcelona

Secretària

Ernest

Riera Causadias

Centre Escolar Empordà

Roses (Girona)

Coordinador d'innovació

Paco

Rivière

INS

Barcelona

Balbina

Rocosa Alsina

ifase

Barcelona

Alexandre

Rodríguez

Mateutikos

Barcelona

Paula

Roma Redon

Escola La Mar Bella

Barcelona

Mestra

Antoni M.

Romero

Fundació Tr@ms

Barcelona

Director

Xavier

Rosell

CRP Ciutat Vella

Barcelona

Salvador

Rovira Prats

Ins Front Marítim

Barcelona

Director

Joan

Rué Domingo

UAB

Bellaterra (Barcelona)

Roger

Rué Vilaplana

Col·legi Claret

Valls (Tarragona)

Coordinador TIC

Maria José

Rufs Carmona

Escola Teide

Viladecans (Barcelona

Cap de Prim+ària i Infantil

Jesús

Ruiz

School Nurses

Madrid

CEO

Conxita

Ruiz Abad

IES Sabadell

Barcelona

Neus

Ruiz Vivar

Institut Salvador Seguí

Barcelona

Cap d'estudis

Antònia

Sabaté Torres

Escola Llibertat

Badalona (Barcelona)

Secretaria

Violeta

Sagalés Roig

Escola Barcanova

Barcelona

Educadora

Silvia

Sala

Escola Malagrida

Olot (Girona)

Cap d'Estudis

Sílvia

Sala Norti

Escola Malagrida

Girona

Cap d'estudis

Olga

Salcedo Moliner

EOI Esplugues

Esplugues de Llobregat (Barcelona)

Coordinadora lingüística

Sergi

Salvador Masip

Educaria

Barcelona

Gestor de centres

Vicente

Salvador Villanueva

Institut Anna Gironella de Mundet

Barcelona

Director

Noelia

San Juan Félix

EBM Mar Blava

Perafort (Tarragona)

Directora

Laura

Sánchez Cruz

Escola Subirats

Barcelona

Cap d'Estudis

Domingo

Sánchez Melgarejo

PCcomponentes

Murcia

Daniel

Sanchez Sierra

Escola Marta Mata

El Vendrell (Tarragona)

Mestre de robòtica a primària.

Eric

Sánchez-Pacheco Tardón

Instituto Escalae

Barcelona

Responsable Vinculación

Joana Mª

Sancho

UB

Barcelona

Catedrática de Tecnologia educativa

Josefiina

Santibañez Velilla

jubilada en la universidad de La Rioja

Logroño (La Rioja)

Noemí

Santiveri Papiol

Pedagogia Aplicada, UAB

Cerdanyola del Valles (Barcelona)

Professora Associada

Laura

Segarra Solanes

Escola d'Hoteleria i Tursime de Lleida

Lleida

Secretària

Txeli

Segué Guerrero

Institut Doctor Puigvert

Barcelona

Coordinadora d'Innovació educativa

Jaume

Sensat Borràs

Joviat

Mataró (Barcelona)

Innovació i Millora Contínua

Montse

Serra

Yoleo Edutaimet SL

Barcelona

Directora Comercial

Josep Mª

Silva Galán

Departament d'Ensenyament

Barcelona

Esther

Sobré Obiols

Institut l'Alzina

Barcelona

Coordinadora pedagògica

Francesc

Solans

INS Josep Vallverdú

Les Borges Blanques (Lleida)

Mercè

Soler

Escola Malagrida

Olot (Girona)

Secretària

Tatiana

Soler Pastor

Consorci d'educació de Barcelona

Barcelona

Tècnica d'innovació postobligatoris

Esther

Solera Genaro

Col.legi Regina Carmeli

Rubí (Barcelona)

Coordinadora de Cicles Formatius

Silvia

Soteras

Escola Pia

Igualada (Barcelona)

Esther

Subías

Associació ESPIRAL

Barcelona

Jordi

Talens Sabatés

Escola Ramon Casas

Barcelona

Cap d'estudis

Benito

Tarraga

Instittut FP Sanitària Roger de Llúria

Barcelona

Cap Dpt. Recursos Humans

Maria

Toledo

Escola Sant Roc.

Olot (Girona)

practicant doble titulació MEI/MEP

Josep

Tomàs Vergés

Bonadrone

Barcelona

CEO

Paloma

Valdivia

UAB

Bellaterra (Barcelona)

Xavier

Valera

Centre d'Estudis Politècnics

Barcelona

Santi

Valldeoriola Novella

Col·legi Sant Josep

Sant Boi de Llobregat ( Barcelona )

Director

Pau

Valle Cañada

Estudiant Odontologia

Olot (Girona)

Núria

Valls Molins

DIM-EDU

Barcelona

Investigadora educativa i escriptora

Maria

Vázquez Roca

eXplorium

Montmeló (Barcelona)

Responsable pedagògica i de comunicació

Inmaculada

Velasco González

Escola Montessori

Rubí (Barcelona)

Coordinadora TAC, Tutora de CI

Tere

Vida Mombiela

Educaria

Barcelona

Assessora pedagògica

Marta

Vidal Cortada

INS Verdaguer

Barcelona

Directora

Carme

Vivas Prat

Col.legi Sagrat Cor Sarrià

Barcelona

Txell

Vivó

INS Vallès

Sabadell (Barcelona)

Coordinadora Pedagògica

Javi

Vizuete

DIM-EDU

Barcelona

Jordi

Zamacois Sans

Escola Grèvol

Barcelona

Sotsdirecció, responsable de qualitat

Albert

Zaragoza Alòs

Escola Grèvol

Barcelona

Responsable d'innovació pedagògica

Próximos ENCUENTROS DE CENTROS INNOVADORES Para enviar un evento a esta AGENDA rellenar este formulario.

ENLACES RECOMENDADOS

guía saber +
+ éxito educativo

VER NUEVO PARADIGMNA EDUCATIVO

LOS ENCUENTROS DE CENTROS INNOVADORES...

... Son jornadas gratuitas organizadas a coste cero.

Nadie cobra(ni ponentes ni organizadores), nadie paga.

Las empresas que aparecen en esta web aportan un pequeño patrocinio que cubre los gastos de viaje de los organizadores DIM-EDU.

Estamos buscando un gran mecenas que aporte 2.000 € para cada ENCUENTRO para poder pagar gastos de viaje de ponentes que vengan de lejos y tener un detalle (almuerzo, obsequio...) con todos ellos.

© 2019   Creado por Pere Marquès.   Tecnología de

Emblemas  |  Reportar un problema  |  Términos de servicio